top of page
17.jpg
Untitled-1-25 copy_edited_edited.png

KVIEČIAME SUNOKINTI
PARTNERYSTĘ SU BERIBU

Norime tapti ne tik Jūsų patikimais tiekėjais, bet ir partneriais kuriant sveikesnę ir gyvybingesnę Jūsų verslo kasdienybę. Esame pasiruošę savo produktais džiuginti tiek asmenines virtuves, tiek verslus.

KĄ MES SIŪLOME

Unikalų šaldytų uogų ir
vaisių asortimentą
Bendradarbiavimą pritaikant Beribu produktus
Jūsų verslui
Lankstų tiekimą, atitinkantį Jūsų unikalius poreikius
16.jpg

KODĖL VERTA SU MUMIS BENDRADARBIAUTI?
Beribu komanda siekia mąstyti plačiau. Tikime savo produktais ir kuriame juos taip, kad jie įtrauktų, skatintų sveiką gyvenimo būdą ir diktuotų naujas šaldytų produktų vartojimo madas. Todėl bendradarbiaudami siekiame ne tik tapti Jūsų tiekėjais, bet ir dirbame taip, kad Jūsų klientai žinotų mūsų produktų išskirtinumus, esame pasiruošę tobulėti, plėstis ir įtraukti į Beribu bendruomenę.

ASMENINIAI UŽSAKYMAI

Sveiki atvykę į mūsų patogias ir lanksčias mėgstamų produktų užsakymo galimybes! Nesvarbu, ar norite pasilepinti patys, dalintis užsakymą su draugais, ar patenkinti savo smulkaus verslo poreikius, mes Jums padėsime.

VERSLO UŽSAKYMAI

Jei esate verslas, ieškantis Jums pritaikytų kainų ir pristatymo galimybių, susisiekite su mumis tiesiogiai. Kiekvienu atveju dirbame individualiai, kad pasiūlytume pritaikytą sprendimą, atitinkantį Jūsų konkrečius reikalavimus.

Pasirinkite tinkamiausią iš dviejų variantų:
PIRMAS VARIANTAS:
Porcijų pakuotės

Tiems, kurie ieško patogių šaldytų uogų ir vaisių rinkinių greitam sumaišymui, siūlome juos pristatyti supakuotus į mažus permatomus 120 g maišelius.

Užsakymai priimami dėžėmis.

Vienoje dėžėje - 40 vienetų.

dezuciu ikonos-01.png

Abiejų variantų transportavimo išlaidos:

18 EUR užsakant iki 5 dėžučių

32 EUR užsakant 6 dėžutes ir daugiau

ANTRAS VARIANTAS:
Beribu pakuotės

Norintiems papildyti savo asortimentą gražiomis Beribu prekės ženklo pakuotėmis siūlome užsakymus dėžėmis po 6 vienetus. Vienetas tai 240g Beribu dėžutė, kurioje rasite dvi porcijas. 

dezuciu ikonos-02.png

Pasiruošę pateikti užsakymą?

Norėdami pradėti, tiesiog parašykite mums lauksve@beribu.eu ir

praneškite apie savo poreikius.

bottom of page